.

.

New
30 Годишен Роденденски Подароци За Жени Розово Злато Патување Козметичко Огледало Претворање На 30 Ти Роденденски Подароци Идеи Персонализирани Подароци За Сестра

30 Годишен Роденденски Подароци За Жени Розово Злато Патување Козметичко Огледало Претворање На 30 Ти Роденденски Подароци Идеи

DEN 1040.00

Стока
Во продавницата

[30-ти роденденски подароци за жени] : персонализираното компактно огледало врежано со зборови : "Ми Требаа 30 Години Да Го Изгледам Ова Добро" неверојатни подароци за жени ќерка внука внука мајка 30 години сестра бести бфф најдобра пријателка што го топи нејзиното срце кога ќе добие подарок. [Уникатни подароци ] : кога ќе го добие ова прекрасно огледало за шминка за патувања, за да почувствува дека ја сакате, овој сладок подарок за роденденски подароци,Божиќни подароци,подароци за дипломирање,подароци за денот на благодарноста,свадбени подароци,секој пат кога ќе го користи огледалото за патување, ќе мисли на тебе. [Прекрасна големина] : огледалото за патување во розово злато има димензии 2,5 "х 2,5" х 0,45 " и има 2 огледала, редовно огледало и 2х зголемување mirrors.It лесно може да се стави во женска чанта, козметичка кеса или рачни предмети, така што дамата може да се шминка во секое време, насекаде. [Квалитетни материјали ] : куќиштето на огледалото е изработено од нерѓосувачки челик и обложено со розово злато со висок сјај со ласерско гравирање,ова преклопно огледало е лесно и издржливо. добро заштитена торба за подароци, така што воопшто не треба да се грижите за никакви недостатоци. [Услуга за задоволство] : искрено обезбедуваме висококвалитетни производи и најдобра услуга.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме што е можно поскоро. Розово злато компактна шминка двострано огледало, погоден е за секоја девојка која сака убавина, лесен е за носење и може да се користи во секое време, верувам дека на секоја девојка ќе и се допадне.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи