.

.

New
Скриени Уреди Детекто, Блокатор За Снимање Глас, Тивок Ултразвук Со Висока Чувствителност L1 Паметен Заглавувач За Снимање, Електронски Детектор, Блокатор За Снима?

Скриени Уреди Детекто, Блокатор За Снимање Глас, Тивок Ултразвук Со Висока Чувствителност L1 Паметен Заглавувач За Снимање,

DEN 2080.00

Стока
Во продавницата

€Безбедни Информации Q дигитален блокатор за снимање глас може ефикасно да спречи враќање на постпрофесионалната опрема. Максимална заштита на безбедноста на информациите на корисникот. ●Професионален блокатор за Снимање користи тивок ултразвук, кој е безопасен за човечкото тело и ја попречува опремата за дигитално кршење и снимање преку нечуен звук до човечкото уво. €Долго Траење На Батеријата ● дигитален блокатор за снимање глас изграден во батерија со висок капацитет од 6000m Ah, ултра долг режим на подготвеност. Лесен за ракување, пренослив, компактен и удобен. ●Стабилни Перформанси● заглавувачот за снимање Глас има изглед на алуминиумска легура и силна текстура. Режим на повеќе операции, стабилна работа. ●Широк Опсег На Контрола ● заглавувачот За снимање Глас може да го удвои далечинскиот управувач, како што сакате; опсег на далечински управувач 1-50м/3,3-164,0 стапки. Спецификација : Тип На Ставка : Блокматеријал За Снимање Глас : Метал, Електроникапон на Полнење : 5 V 1000maoutput Напон : 5 V 1000mastandby Струја : 14macharging Време : 8 Часа1 Прва Брзина Струја : 500m AF2 Втора Брзина Струја : 800mashuaanti Снимање Звучен Притисок : 120db 30cm/11.8 во (максимална)Насока против Снимање : 300 Степени (Максимално)Работно Време : 1f : 10 Часа, 2f : 5 ЧАСА режим на далечинско управување : 433 Далечински Управувач, растојание 1-20m/3.3-65.6 ftbattery Тип : Домаќин Со Вградена литиумска батерија Од 6000mah (Вклучена); далечински управувач со 1 x 27a 12v поддршка на списокот Со Батерии : 1 x host1 x линија за полнење 1 x далечински управувач 1 х прирачник.

Карактеристики на производот

Item Type:
Voice Recording Blocker
Material:
Metal, Electronics
Charging Voltage:
5V 1000mA
Output Voltage:
5V 1000mA
Standby Current:
14mA
Charging Time:
8 Hours
F1 First Gear Current:
500mA
F2 Second Gear Current:
800mA
Shutdown Current:
60uA
Anti Recording Sound Pressure:
120db 30cm/11.8in (Maximum)
Anti Recording Direction:
300 Degrees (Maximum)
Working Time:
1F
Remote Control Mode:
433 Remote Control, Distance 1-20m/3.3-65.6ft
Battery Type:
Host with Built in 6000mAh Lithium Battery (included); Remote Control with 1 x 27A 12V Supporting Battery
Package List:
1 x Host1 x Charging Line 1 x Remote Control 1 x Manual 
Свеж

Поврзани производи