.

.

New
Јафекс Колински акрилен нокти четка: Големина #8/10/12 Овална акрилна четка за апликација за акрилен прав

Јафекс Колински акрилен нокти четка: Големина 8/10/12 Овална акрилна четка за апликација за акрилен прав

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

? Лесен за држење и елегантен дизајн - Нашата елегантна и цврста акрилна рачка доаѓа со цврста легура на ферули што безбедно ја држи косата на Колински Sable за да спречи прекинување на влакната. ? Лесно за чистење и одржување - Исплакнете го восокот за запечатување од површината на четката за нокти со топла вода или акрилна течност пред првата употреба. Совршено и за почетници на ноктите и за професионални маникири. Совршено и за почетници на ноктите и за професионални маникири. Достапно во пет големини ( #6, #8, #10, #12, #14).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи