.

.

New
Soonsoonic HDMI 2.1 Кабел 40 Ft 8K 48Gbps Ултра Голема Брзина Кабли &засилувач; 8K@60hz 4K@120Hz 144hz eARC Динамички HDR 3D HDCP2. 2&засилувач;2.3 HDMI Кабел | ЗА HDTV Монитор RTX 3090 Xbox Серија X PS5 итн

Soonsoonic HDMI 2.1 Кабел 40 Ft 8K 48Gbps Ултра Голема Брзина Кабли &засилувач; 8K@60hz 4K@120Hz 144hz eARC Динамички HDR 3D

DEN 681.44

Стока
Во продавницата

24к позлатени приклучоци-антиоксидација, отпорни на приклучување и исклучување. хромирано алуминиумско куќиште со вградена обвивка од лимена плоча за зајакнување и Анти-мешање. Користете СР технологија и висококвалитетен пвц, флексибилен и отпорен на свиткување,не е лесен за кршење, жиците преку цевката не се лесни за носење. Quonsoonic HDMI 2.1 40ft, ДО 8 K@60 Hz/4 K@120 Hz, наназад компатибилен СО 4 K@60 Hz 2k@120 Hz итн. Поддршката за e ARC овозможува пренос до 8 канали на звук и повеќе формати на звук од повисок ред како ШТО СЕ DTS : X, Atmos. Ултра ХД, Стапка На Ултра Освежување, дисплеј Со Длабочина На Ултра Боја (12 бита) и 3Д визуелни ефекти.Совршено го обновува потопувањето слично на кино. Qultra hdmi кабел со ултра голема брзина 2.1® со најновиот РЕЖИМ на пренос FRL (Врска Со Фиксна Стапка), пропусниот опсег се зголемува на 48 Gbps, што е три пати повисоко од HDMI 2.0 (18 Gbps), што го прави видеото повеќе да не заостанува или да испушта рамки. Поддржува Динамична HDR и 12-битна технологија за обработка на бои, со што секоја рамка има повеќе идеална длабочина, осветленост, детали, контраст и поширок спектар на бои. €®Уживајте во свиленкасто мазно искуство со игри на среќа 8k HDMI Кабел 40 Ft Поддршка за моќни карактеристики На Режимот На Игри, вклучувајќи Променлива Стапка На Освежување ( VRR) - го елиминира заостанувањето и кинењето, Брз Транспорт на Рамка ( QFT) - овозможува интеракција без заостанување помеѓу играта и реалноста, Режим На Автоматска Ниска Латентност ( ALLM) - го намалува изобличувањето при префрлување помеѓу игри, носејќи ви помазно, пореално искуство со игри со повеќе детали. €®Висококвалитетни HDMI 2.1 Кабли qdmi 2.1 Кабел 40 Стапки изработени од 24k позлатени конектори и хромирано алуминиумско куќиште со вградена обвивка од лимена плоча за засилување и Anti-interference.No треба да се направи разлика помеѓу влезот и излезот при поврзување на два интерфејси, приклучок и игра, ефикасен и удобен.користете СР технологија може да издржи повеќе од 30.000 чести тестови за свиткување, вграден троен заштитен за да се обезбеди голема брзина и стабилен пренос на сигнал и да се намали загубата на сигналот. Qualture experation ако Имате Какви Било Прашања НА HDMI 2.1 Кабел 40 Нога, Ве молиме Контактирајте Не Преку И Ние Ќе Обезбедиме Професионална Услуга По продажбата и Одговор Преку Интернет За 24 Часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи