.

.

New
Организатор за складирање на ftvogue, корпа за бања за бања за бања за бања, држач за држач за садови за кујнски додаток за кујнски додаток

Организатор за складирање на ftvogue, корпа за бања за бања за бања за бања, држач за држач за садови за кујнски додаток за

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Поправете ја корпата за складирање на лентата за туширање, погодна за дијаметар од 22 ~ 24мм. Практичен и удобен додаток за бања за да поставите шампон, гел за туширање, средство за чистење на лицето, итн. Исто така, може да се користи во кујната за да се складира сунѓер за чистење, удобен за употреба. Извадете го дизајнот за исцедување на вода, чувајте ја корпата за складирање суво и чиста. Не се потребни лесни за инсталирање, вежбање и завртка. Поправете ја корпата за складирање на лентата за туширање, погодна за дијаметар од 22 ~ 24мм. Практичен и удобен додаток за бања за да поставите шампон, гел за туширање, средство за чистење на лицето, итн. Исто така, може да се користи во кујната за да се складира сунѓер за чистење, удобен за употреба. Извадете го дизајнот за исцедување на вода, чувајте ја корпата за складирање суво и чиста. Не се потребни лесни за инсталирање, вежбање и завртка. Карактеристики : Поправете ја корпата за складирање на лентата за туширање, погодна за дијаметар од 22 ~ 24мм. Практичен и удобен додаток за бања за да поставите шампон, гел за туширање, средство за чистење на лицето, итн. Исто така, може да се користи во кујната за да се складира сунѓер за чистење, удобен за употреба. Извадете го дизајнот за исцедување на вода, чувајте ја корпата за складирање суво и чиста. Не се потребни лесни за инсталирање, вежбање и завртка. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов материјал : ПП Боја : Сина, розова, беж (по избор) Големина : приближно. 12,5 x 6,4 x 7cm / 4,92 x 2,52 x 2,76in Поставете за : 22 ~ 24мм Туш Бар Тежина : Приближно. Вклучен пакет 30 G : 1 x Организатор за бања Организатор Белешка : 1. Оставете грешка од 0-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи