.

.

New
X-Gree 5 пара 3,50мм теренот 2p машки до женски PCB приклучок за приклучок на терминал (5 3,50мм теренот 2ρ мачо а hembra conector de терминал PCB

X-Gree 5 пара 3,50мм теренот 2p машки до женски PCB приклучок за приклучок на терминал (5 3,50мм теренот 2ρ мачо а hembra conector

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Име на производот : Блок на терминал PCB; Терминален број : 2p. Тип на конектор : машки до женски; напон и струја : AC 300 V 8 A. Пич : 3,50мм / 0,14 "; димензија (не вклучува терминал) : 19 x 8 x 11mm / 0,75" x 0,31 "x 0,47" (L*W*H). Материјал : пластика, електрични делови; боја : сребрен тон, зелена (материјал : plástico, piezas; боја : тоно плаесто, верде. Нето тежина : 9g; содржина на пакет : 5 парови x PCB терминален блок (PESO NETO : 9 g; Contenido del Paquete : 5 x Terminal De PCB. Име на производот : PCB терминален блок; терминален број : 2p. Конектор Тип : машки до женски; напон и струја : AC 300 V 8 A. Терен : 3,50мм/ 0,14 "; димензија (не вклучува терминал) : 19 x 8 x 11mm / 0,75 "x 0,31" x 0,47 "(l*w*H). Материјал : пластика, електрични делови; боја : сребрен тон, зелен (материјал : plástico, piezas; боја : тоно плаеадо, верде. Мрежа. Тежина : 9g; Содржина на пакет : 5 пара x PCB терминален блок (PESO NETO : 9 g; Contenido del Paquete : 5 x Terminal de PCB. 5 пара 3,50 mm Pitch 2p машки до женски PCB приклучок на терминални блок -конектори : 2p, машки до женски , 3,50мм терен, завртка PCB терминал BLCOK конектор.PCB Терминалот е широко користен во скоро целата електронска опрема, како што се мали елетронични часовници, калкулатори, гранерален компјутер, опрема за комуникација за електроника, системи, итн. hembra conector de terminal pcbnombre del producto : терминал PCB; Número de Terminal : 2ρtipo de Conector : Macho a hembra; Corriente de Voltaje : CA 300 ν 8apaso : 3,50 mm / 0,14 ''; Dimensión (incluya el терминал) : 19 x 8 x 11 mm / 0,75 '' x 0,31 '' x 0,47 '' (L * W * H) Материјал : Plástico, Piezas; Боја : Тоно Плајсто, Вердепезо Нето : 9 g; Contenido del Paquete : 5 x терминал de pcb.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи