.

.

New
Телефонски монтирање за автомобил, држач за телефонски телефон со силна чаша за вшмукување чаша за шофершајбна од 360 степени, држач за ротација на телефон, компатиб

Телефонски монтирање за автомобил, држач за телефонски телефон со силна чаша за вшмукување чаша за шофершајбна од 360 степени,

DEN 881.28

Стока
Во продавницата

Сигурен и безбеден : Внатрешниот клип на оваа надградена верзија на монтажниот мобилен телефон доаѓа со силиконски капсула за воздух што го зголемува триењето за 60%. Guanda Technologies Co. За да ја вратите лепливоста, едноставно исплакнете со топла вода и исушете. Телефонски монтирање за автомобил, држач за автомобил со автомобил со силна чаша за вшмукување чаша за шофершајбна 360 степени, држач за ротација на телефон, компатибилен со i Phone, Samsung & LG итн.3 чип обезбедува побрзо спарување со компатибилни уреди и стабилна врска, вграден микрофон кој поддржува паметен глас навигација, повик без раце и MP3 плеер од вашиот телефон. Super Fast Dual Charging : RM170 Bluetooth transmitter provides 2 of 20 W PD ports for fast charge, this car transmitter can charge two devices at the same time, output 5 V 3 A/9 V 2.3 чип обезбедува побрзо спарување со компатибилни уреди и стабилна врска, вграден микрофон кој поддржува паметен глас навигација, повик без раце и MP3 плеер од вашиот телефон. Тие нема да паднат дури и кога се вртат, удираат или водат со голема брзина, а користењето на материјалот TPU може да издржи температури од -4 ° F до 203 ° F. Дебела кутија и големи телефони Пријателски : Држачот за паметни стегачи за автомобил е компатибилен со кој било паметен телефон и со кој било густ случај на пазарот - i Phone 14/13/12/12 Mini/ 12 Pro/ 12 Pro Max/ 13 Pro Max/ 14 Pro Max/ Max Max Max / SE/ 11/11 PRO/ 11 PRO MAX/ XS/ XR/ XS MAX/ X/ 8/8 PLUS/ 7/7 PLUS/ SE/ 6 S/ 6 PLUS/ 6/5 S/ 5/4 S SAMSUNG GALAXY Note20/ S20 / S20+/ S20 Ultra 5 G/ Note10/ Note10+/ S10/ S10+/ S10 E/ S9/ S9+/ S8/ S8+/ Note8/ S7/ S7 Edge/ S6/ S6 Edge, Sony, LG, Google, Nokia и сите мобилни телефони, GPS уреди . Водечкиот светски материјал „воено ниво“, безбеден и издржлив : држачот на телефонот за автомобил користи моќен 3-слој вискозен гел и механизам за заклучување со 2 чекори за да обезбеди силно вшмукување на мазна површина без да остави остаток.67 A max, compatible with Samsung, i Phone, Google , паметни часовници или таблети од 0 до 50% половина час. Super Fast Dual Charging : RM170 Bluetooth transmitter provides 2 of 20 W PD ports for fast charge, this car transmitter can charge two devices at the same time, output 5 V 3 A/9 V 2. Напредно Bluetooth 5. Дебела кутија и големи телефони Пријателски : Држачот за паметни стегачи за автомобил е компатибилен со кој било паметен телефон и со кој било густ случај на пазарот - i Phone 14/13/12/12 Mini/ 12 Pro/ 12 Pro Max/ 13 Pro Max/ 14 Pro Max/ Max Max Max / SE/ 11/11 PRO/ 11 PRO MAX/ XS/ XR/ XS MAX/ X/ 8/8 PLUS/ 7/7 PLUS/ SE/ 6 S/ 6 PLUS/ 6/5 S/ 5/4 S SAMSUNG GALAXY Note20/ S20 / S20+/ S20 Ultra 5 G/ Note10/ Note10+/ S10/ S10+/ S10 E/ S9/ S9+/ S8/ S8+/ Note8/ S7/ S7 Edge/ S6/ S6 Edge, Sony, LG, Google, Nokia и сите мобилни телефони, GPS уреди . Напредно Bluetooth 5. Надградената чаша за вшмукување, исто така, обезбедува подобрен зафат додека возите на трнливи патишта за време на вонредна состојба или правите остри вртења и притискање на ненадејни сопирачки. Двојна PD 40 W Type-C УСБ-полнач за автомобили Bluetooth Bluetooth Bluetooth 5,3 FM предавател за автомобил со микрофон и хифи Звук Mp3 Music Player Radio Audio Receiver Поддршка без раце. Тие нема да паднат дури и кога се вртат, удираат или водат со голема брзина, а користењето на материјалот TPU може да издржи температури од -4 ° F до 203 ° F.3 Технологија : RM170 FM предавател Вграден Advanced Bluetooth 5. Водечкиот светски материјал „воено ниво“, безбеден и издржлив : држачот на телефонот за автомобил користи моќен 3-слој вискозен гел и механизам за заклучување со 2 чекори за да обезбеди силно вшмукување на мазна површина без да остави остаток.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи