.

.

New
12 - Галванизирана Дрвена Вратоврска - Шестоаголна Глава Структурна Завртка-Одлична за надворешна употреба на Пејзаж - Груб Конец за Сигурно Држење - Завртка Отпорна

12 - Галванизирана Дрвена Вратоврска - Шестоаголна Глава Структурна Завртка-Одлична за надворешна употреба на Пејзаж - Груб

DEN 606.08

Стока
Во продавницата

12" - Тешки Дрво Вратоврска груб навој завртка. Галванизиран за надворешна употреба-Сива боја. 1/4 " - шестоаголна глава за лесна инсталација-висок вртежен момент. Силна 3/16" дебела вратило за максимална јачина. Прирабницата со широка глава од 5/8 инчи обезбедува максимално задржување. 12 " тешки надворешни дрво вратоврска завртка. Галванизиран слој обезбедува отпорност на ' рѓа. 3/16 " челична осовина обезбедува висока јачина. Груба нишка за лесна инсталација. Користете за пејзажни врски или други намени кои бараат силни надворешни врски.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи