.

.

New
Производи за купувачи 0091562 CAST COULLER, челик

Производи за купувачи 0091562 CAST COULLER, челик

DEN 1914.40

Стока
Во продавницата

MGTW 15.000 фунти. Автоматско ангажирање на заклучување за лесно работење со една рака. Повеќе од само делови : од опрема за снег и мраз до кутии со алатки, хидраулика, влечење, камион и приколка хардвер до нашите иновативни производи за осветлување-Неверојатно е што производите на купувачи можат да го направат за вашиот камион. Ние ги правиме работите на вистински начин : ние дизајнираме производи како што ги градиме за себе, затоа што сме; Нашите тимови се вработени со инженери и експерти кои знаат како да направат производ исклучителен. Трајни и зависни : Основана во 1946 година, Производите на купувачи станаа лидер во индустријата за опрема за камиони, иако нашата заложба за грижа за клиентите, иновации и вредност во нашиот опсег на производи. Спојка^хардвер. Спојка^хардвер. Производите на купувачи тешка должност 2-5/16 "Cast Coupler со 3" Канал има канал заварен до спојникот. Цинк и чиста завршница на хромат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи