.

.

New
Господар Масажа на златното масло за масажа на допир потопло

Господар Масажа на златното масло за масажа на допир потопло

DEN 1202.88

Стока
Во продавницата

Загревањето на маслото со едно шише ги задржува лосиони, масла и креми веднаш над температурата на телото. Брзо се загрева и помага да се задржи температурата конзистентна за пријатно искуство за масажа. Држи едно шише 8oz (шише е вклучено). Компактниот дизајн е преносен и корисен за сите терапевти за масажа. 100% безбеден и ефикасен. Направете го вашиот клиент уште посреќен со затоплување на омиленото масло, гел или лосион. За разлика од другите затоплувачи кои даваат ограничени поставки за топлина, златниот допир има целосно прилагодлив опсег на температура. Овој потопло на масло е издржлив и лесен за чистење. Златниот допир ќе го загрее секој стандард 8 мл. Шише до температурата по ваш избор. Запомнете, топлината ја прави разликата!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи