.

.

New
Rhotall Purple Protective Case компатибилен со Nintendo Switch OLED, симпатична обвивка со дизајн на шема на мачки за Switch OLED конзола, удобна школка за контролор на oyојкон - симпатична мачк?

Rhotall Purple Protective Case компатибилен со Nintendo Switch OLED, симпатична обвивка со дизајн на шема на мачки за Switch

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Чекор 1 : Притиснете ги точките за фиксирање на двата краја. Ceats Чекори за инсталација и Поени за фиксирање】 : Постојат повеќе точки за фиксирање на дното на заштитниот случај. Чекор 1 : Притиснете ги точките за фиксирање на двата краја. Случај за прицврстување : Повлечете го случајот на штандот и проверете дали се воспоставени сите точки за фиксирање, тогаш можете да го ставите прекинувачот OLED во докинг -станицата со случајот (случајот е потенки за да се вклопи во основата, но сепак може Играјте заштитна улога). Користете и заштита од поставување : лесен и издржлив компјутер за компјутер што го штити вашиот прекинувач од случајни испакнатини, капки или гребнатини за време на дневната употреба и складирање, додека изолира прашина и измамници за да го одржите прекинувачот чист.Компатибилност : Дизајн на специјален образец, симпатична виолетова заштитна кутија компатибилна со Nintendo Switch OLED. Сите проблеми само се чувствуваат слободно да контактираат со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со високи стандардни услуги на клиентите 24/7. Едноставна и симпатична декорација за специјални модели на дизајнот ја прави вашата конзола поинтересна дневна употреба и заштита од поставување тврд компјутер случај е мазен и лесен за чистење, со водоотпорна површина што ја задржува прашината и измамниците. Независната школка од oyојкон е лесна за инсталирање или отстранување, и може да се користи во секое време. Притиснете ги за да ги поправите на место, тогаш заштитниот случај нема да се тресе или да падне лесно. Компатибилност : Дизајн на специјален образец, симпатична виолетова заштитна кутија компатибилна со Nintendo Switch OLED. Четврток 2 : Притиснете ја фиксната точка на задната порта за полнење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи