.

.

New
Машки доминантен Дрес и модерна мрежа за дишење и Брзо сушење Божиќен подарок за ноќта на Вештерките кошаркарски дрес С-ХХЛ

Машки доминантен Дрес и модерна мрежа за дишење и Брзо сушење Божиќен подарок за ноќта на Вештерките кошаркарски дрес С-ХХЛ

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Машки кошаркарски дрес и уредната мала мрежа се подобри за апсорпција и вентилација на влага. Стоката е испратена од ФБИ 3-5 дена за да стигне до вашите раце, постојат какви било прашања може да се консултира со продавачот ќе биде за вас 24 часа за да одговорите на вашите грижи. Дресот е широко користен : спортови на отворено, танцови претстави, учество во разни празнични активности, како Што се Ноќта на Вештерките, Велигден итн. Предвремено затворање. Едноставен е, бесплатен и удобен за носење. Прецизно рутирање, рутирање на двоен автомобил со полите е силно и отпорно на абење, не паѓа, обезбедување квалитет, зголемени детали, технологија за везење, златен вез со висока густина, полн со тродимензионално чувство. Можете да го носите и како пижами во текот на ноќта. Прецизни повлекувачки линии.100% Полиестер., разни спортски настани и може да се користат како врвен и исклучителен подарок за пријателите, семејството и другите гости. Вашето здравје е нашиот најважен аспект. Исклучителна шиење со двојна нишка. Кошаркарски дресови за Мажи/Жена ① машки С (44) / Биста 105,92 см / Должина На Предната страна 75,95 см / Должина на Грбот 80,01 см ②менски м (47) / Биста 107,95 см / должина на предната страна 78,74 см / должина на грбот 84,87 см ● машки л (50) / биста 114,11 см / должина на предната страна 80,01 см / должина на грбот 85,87 см €men xl (53) / Биста 114,94 см / должина на предната страна 83,04 см / должина на грбот 87,88 см €men xxl (56)/Биста 121,92 см/должина на предната страна 85,09 см/должина на грбот 89,92 см табелата со големина само За повикување, Ако не знаете која големина да ја изберете, испратете ни порака. Убав и издржлив. Идеален избор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи