.

.

New
Зеларо 32 парчиња Декорација за пинови за Ноќта на вештерките, декорација на смешни палецот од тиква, црна мачка за Ноќта на вештерките, декоративни за табла со плут?

Зеларо 32 парчиња Декорација за пинови за Ноќта на вештерките, декорација на смешни палецот од тиква, црна мачка за Ноќта на

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Овие пинови за притискање ќе додадат во празничната атмосфера на Ноќта на вештерките, ајде да уживаме во Ноќта на вештерките заедно! Овие 32 парчиња пинови за притискање на Ноќта на вештерките доаѓаат со еднократно пластични случаи, што ви го олеснува чувањето на нив и да ја одржувате вашата десктоп или фиоката за биро организирана, погодна за да ги носите каде и да сакате.【Декорација на иглички за притискање на вештерките】 willе добиете 32 парчиња иглички за притискање на Ноќта на вештерките во чиста кутија што е погодно за складирање, што ги чувате игличките за притискање на место за да можете да ги добиете брзо. Овие пинови за притискање се спакувани во чиста мини кутија за да ја одржите вашата работна површина или фиоката за биро организирана и лесна за носење. 【Декорации за Ноќта на вештерките】 Пинови за Ноќта на вештерките содржат најразлични забавни модели со теми за Ноќта на вештерките, како што се тикви, духови, црни мачки, замоци и многу повеќе. Одликувајќи се со светли бои и симпатични форми, овие креативни палети се убави алатки за да ја поправат хартијата, а сликите на билтенот, осветлувајќи го вашиот досаден wallид и додаваат боја во вашиот дом. 【Големина】 2 × 1,5 × 0,7 см / 0,78 × 0,59 × 0,27in. Спецификација : Материјал : смола, метална боја : Случајна големина : 2 × 1,5 × 0,7 см / 0,78 × 0,59 × 0,27in пакет вклучува : 32 × ПИТЕР ЗА ВИСТИНСКИ ПИНИ Вие за вашето разбирање! 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме разберете дека сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Овие пинови за притискање се спакувани во чиста мини кутија за да ја одржите вашата работна површина или фиоката за биро организирана и лесна за носење.

Карактеристики на производот

Material:
Resin, Metal
Color:
Random
Size:
2 × 1.5 × 0.7cm / 0.78 × 0.59 × 0.27in
Package includes:
32 × Halloween Push Pins Decoration:
Notes:
1. Please allowed 1-3cm differences due to manual measurement, thank you for your understanding!:
2. Due to the difference between different monitors, please understand that the picture may not reflect the actual color of the item. :
Свеж

Поврзани производи