.

.

New
Комплет за алатки за палење на цевки Sealey AK5063 - црна/црвена

Комплет за алатки за палење на цевки Sealey AK5063 - црна/црвена

DEN 1528.00

Стока
Во продавницата

Комплет за алатки за палење на сопирачките. Сопирање. Алатки за цевки за сопирачките. Комплет за алатки за палење на сопирачките. Сопирање. Алатки за цевки за сопирачките. Погодно за производство на единечни и двојни пожари на бакарни цевки. Компактен дизајн со интегрален притисок за одблесокот и прицврстувачот на цевките за стилизирање на клетката за заклучување, направете ја оваа алатка особено погодна за употреба на возилото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи