.

.

New
Heceltt 49ft 480led мраз светла плус 3,3ft 85leds осветлен снежен човек, 13ft 344leds starвездени водопади

Heceltt 49ft 480led мраз светла плус 3,3ft 85leds осветлен снежен човек, 13ft 344leds starвездени водопади

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

【Тајмер и водоотпорен, водоотпорен и подолг сервисен живот】 Нашиот сет за Божиќни украси на отворено е совршен за декор на отворено и може да работи нормално дури и во студена зима. Користењето на Heceltt Lights Заштедете пари за да ја отворите куќата на вашиот сосед. 【Посветена поддршка на клиентите】 Нашето страсно внимание на деталите не запира со нашите производи. Нема потреба да купувате повеќе, 2 сета се доволни за да се создаде празнична атмосфера за Божиќни украси во затворен простор и на отворено. Може да заштеди енергија за 90%, најдобриот избор за Божиќни прикази. 【Тајмер и водоотпорен, водоотпорен и подолг сервисен живот】 Нашиот сет за Божиќни украси на отворено е совршен за декор на отворено и може да работи нормално дури и во студена зима. 【Сет од 2 Божиќни украси】 Getе добиете вграден 1 STED 85 LEDS 3,3ft склопувачки кадифен Божиќен снежен човек, 1 SET 13 FT 344 LEDS Светла за водопади на Божиќни везди. Ние се гордееме што ви нудиме непречено искуство од почеток до крај. Нашиот тим за поддршка на клиенти на Хебелт обезбедува ентузијастичка и темелна услуга со барања за нарачки, враќање - дури и совети за инсталација - за да се осигурате дека сте совршено згрижени. 【8 Динамички режими на осветлување】 Сет на Божиќни украси е достапен во 8 режими на динамично осветлување (комбинација, во бранови, секвенцијално, slo-glo, бркање/блиц, бавно избледување, трепкање/блиц, стабилен на), секој режим е толку различен и шармантен , можете да го прилагодите по волја според вашите хоби и сцени, секогаш ќе одговара на вашето расположение.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи