.

.

New
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/32 во, 70а, обична поддршка

Гумен лист, буна-n, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/32 во, 70а, обична поддршка

DEN 99.04

Стока
Во продавницата

Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни. Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист. Гумен лист. Гумен лист, буна-n, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/32 во, 70а, обична поддршка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи