.

.

New
Партсинг 36 ролни 2 x 110 дворови јасно пакување за складирање на кутија за запечатување на кутија за запечатување APL1256, 36 ролни

Партсинг 36 ролни 2 x 110 дворови јасно пакување за складирање на кутија за запечатување на кутија за запечатување APL1256,

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Квалитетна чиста лента. Новата, подобрена формула во голема мерка го намалува мирисот на ролните од лентата, додека сè уште одржува лепливост и моќност. 2 "широк, 110 г. ролни, додека сè уште одржуваат лепливост и моќност на држење. 2 "широк, 110 години по ролна и стандардно 3-инчно јадро. Лесна заштеда за зачувување на поштарина. Погоден за дома, комерцијална или индустриска употреба во која било клима. Заштеда на партија за заштеда на 36 пакети за пакување на пакување е широко користена во пакување со картон, складирање на стоки, пратка со контејнери, лепак за запечатување на производи и фиксирано, пакување за запечатување, врзување на картони. Ролните ленти се стандардна големина и можат да се користат со кој било 3 "диспензерот за јадро на лента. Водечкиот раб има мала лента што не е лепење за да се направи започнување на лентата едноставна и лесна. Тест.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи