.

.

New
Продавница за кастрење 9мм сребрена панталона кука и бар шие на затворање на прицврстувачи за очи за поправка на панталони, здолништа, модна облека, проект за уметн?

Продавница за кастрење 9мм сребрена панталона кука и бар шие на затворање на прицврстувачи за очи за поправка на панталони,

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Прицврстувачи за кука и бар : Овие лесни за поправање куки и шипки се совршени спојки за прицврстувачи за поправка на облека. Големината на куката е 18мм x 14,4мм (приближно), а големината на шипката е 9мм x 3,2мм (приближно). Направено од месинг : Овие затворени куки и бар се изработени од месинг што ги прави трајни, цврсти и долготрајни. Клипчиња од 'рѓа : Овие спојки се искривени, бидејќи тие се составени од месинг, ги прави лесни за миење дома или да се исушат. Лесно за поправање : Овие прицврстувачи на куки и шипки ги прават сите поправки брзи и лесни за шиење на куките и решетките. Разновидни спојки : Без разлика дали поправате оштетена облека или шиете нови облеки, овие куки се одлични за фиксирање на панталони, панталони, фустан, здолништа, панталони, џемпери и др. Прицврстувачи за кука и бар : Овие лесни за поправање куки и шипки се совршен прицврстувач спојки за поправка на облека. Големината на куката е 18мм x 14,4мм (приближно), а големината на шипката е 9мм x 3,2мм (приближно). Направено од месинг : Овие затворени куки и бар се изработени од месинг што ги прави трајни, цврсти и долготрајни. Клипчиња од 'рѓа : Овие спојки се искривени, бидејќи тие се составени од месинг, ги прави лесни за миење дома или да се исушат. Лесно за поправање : Овие прицврстувачи на куки и шипки ги прават сите поправки брзи и лесни за шиење на куките и решетките. Разновидни спојки : Без разлика дали поправате оштетена облека или шиете нови облеки, овие куки се одлични за фиксирање на панталони, панталони, фустан, здолништа, панталони, џемпери и др.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи