.

.

New
Крокс Унисекс-Возрасни Класични Печатени Цветни Сабо

Крокс Унисекс-Возрасни Класични Печатени Цветни Сабо

DEN 457.92

Стока
Во продавницата

Увезени. Етилен Винил ацетат единствен. УДОБНИ ЧЕВЛИ ЗА СЕКОГО : со боја и стил за секоја личност, Графичките Класични Сабо се крокс жените и мажите треба да започнат удобна револуција низ целиот свет. ЛЕСНИ И ЗАБАВНИ ЧЕВЛИ ЗА ВОДА : овие Кроки за мажи и жени имаат Лесна Иконска Удобност на Крокс. Вентилационите порти додаваат дишење и помагаат брзо да се фрли вода и остатоци, што ги прави овие совршени водени чевли. КОЈА ГОЛЕМИНА ТРЕБА ДА ЈА КУПАМ? : Овие чевли нудат пространо вклопување и препорачуваме да нарачате големина до следната најголема цела големина. ДИЗАЈНИРАНИ ДА ОДГОВАРААТ : овие лизгање на чевли се лесни за носење и исклучување, додека се исклучително издржливи. Плус овие чевли за пешачење за жени и мажи нудат ремени за вртење на потпетици за посигурно вклопување. ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Додадете шарм За чевли На Џибиц на Вашите Кроки за да го покажете вашиот уникатен стил и креативност! Од познати ликови до храна и многу повеќе-изразете се. Тоа е иконскиот сабо што започна удобна револуција низ целиот свет, сега во забавен нов асортиман на отпечатоци подготвени за одмор! Канализирајте ја вашата летна љубов во секое време со овие разиграни графики. Крокс Класичните Сабо нудат Лесна Иконска Удобност На Крокс, принт за секоја личност и постојана покана да бидете удобни во сопствените чевли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи