.

.

New
Геко Безбеден магнетски паричник Универзален магсафе за кој било телефон - држач за безбедносни ленти - Користете го со iPhone 12 13 Mini Pro - Вклучен е дополнителен лепило ?

Геко Безбеден магнетски паричник Универзален магсафе за кој било телефон - држач за безбедносни ленти - Користете го со iPhone

DEN 703.84

Стока
Во продавницата

Ние ги додаваме истите магнети Magsafe (неодимиум - врвно одделение - N52) во нашите паричници за магнетски телефон. Геко бродови од Америка и нуди одговори на услуги на клиентите во помалку од 24 часа, ние стоиме зад нашите комплети на паричникот на Геко Телефон за цели 90 дена. Кликнете и промена-без напор променете го кој било од многуте многу држачи за картички Magsafe со леснотија. Вклучуваме едноставен прстен за лепило за лепило за лесно додавање на кој било уред (или површина) и вашиот телефон сега користи и безбеден паричник на Mag. Тие се држат цврсто и кликнуваат и исклучуваат онолку пати колку што сакате. Компатибилност на паричникот на Apple Magsafe - работи добро со целосната серија на i Phone 12, i Phone 13, вклучувајќи ги и Mini, Pro и Pro Max. Геко бродови од Америка и нуди одговори на услуги на клиентите во помалку од 24 часа, ние стоиме зад нашите комплети на паричникот на Геко Телефон за цели 90 дена. Лепичките магнетни прстени (x2) исто така се вклучени за промена на не -Mag Safe уредите во целосно компатибилни или лепени каде било за да ги приклучат i Phone 12 и i Phone 13 Magsafe паричникот или телефоните директно на него. Геко е американска компанија и прави носители на картички за мобилни телефони од 2016 година. Променете ги типовите на паричникот за да користите различни карактеристики, како што е нашиот телефонски паричник за телефон, или паричникот со двојно џеб за да носите малку повеќе. Системот за кликнување и промена на Геко е универзален за секој телефонски модел. Ние го направивме тоа лесно и достапно за секого!. Системот за кликнување и промена на Геко е универзален за секој телефонски модел. [2 Пакет-лента за напојување + единечен џеб]-Два паричници за магнетски телефонски магнетни телефони за кликнување и промена помеѓу вашиот телефон или други уреди исто така. Променете ги боите за да одговараат на вашата мода и расположение. Лепичките магнетни прстени (x2) исто така се вклучени за промена на не -Mag Safe уредите во целосно компатибилни или лепени каде било за да ги приклучат i Phone 12 и i Phone 13 Magsafe паричникот или телефоните директно на него. Користете директно со телефони Magsafe веднаш надвор од кутијата. Имаме широк избор и на моделите на паричникот на телефоните и на боите за да ви овозможиме да кликнете и да се менувате во секое време кога вашата мода и потреби се променат. Ние сме горди на она што го правиме и благодарни за вашата поддршка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи