.

.

New
Комерцијална машина за производител на мраз 400 bs/24h со 300 bs голема корпа за складирање, индустриска мраз машина со компресор Secop, одобрување на ETL, вклучено црево за ла

Комерцијална машина за производител на мраз 400 bs/24h со 300 bs голема корпа за складирање, индустриска мраз машина со компресор

DEN 302.40

Стока
Во продавницата

Обезбедува 160 стандардни коцки за мраз од 0,9 'за околу 8- 14 минути, мраз од 400 фунти на ден. Притиснете го копчето 5 секунди, режимот за чистење автоматско го олеснува рутинското чистење. Тајмер/Чист : Притиснете го копчето за 1 секунда, внесете го поставувањето на тајмерот, прилагодете го „-“ или „+“ за да поставите дебелина на мразот : тенка 5-8 мин, средна 8-11 мин, густа 11-15 мин. 【Доверлив и сертифициран за безбедност на ETL】 : За да се обезбеди квалитет на производот, нашата комерцијална машина за мраз е независно тестирана и е во согласност со сите применливи објавени американски стандарди. Изградете со висок квалитет на не'рѓосувачки челик пред со луксузен изглед и цврста цврстина. од мраз на 7-10 мл. Идеално за ресторан, клуб, кафуле, бар и повеќе деловни активности. 2,5мм за чување на инјектирање на инјектирање на храна за храна, кој ве поддржува без проблеми со проблеми.Ве молиме, kindубезно забележавте дека мразот за мраз содржи 2 пакувања и ќе се испорачува одделно - за да не ги добиете заедно. 【Економски-ефикасна】 : Оваа комерцијална машина за создавање мраз опремена со врвни компресори на светски брендови Sec Op за брзо и сигурен производство на мраз. од мраз на 18-24 мл. 【Лесен контролен панел】 : LCD панел со копче за работа и светло на индикаторот за лесно читање. Потрошувачка на вода и исто така лесна за одржување. Притиснете го копчето 5 секунди, режимот за чистење автоматско го олеснува рутинското чистење. Тајмер/Чист : Притиснете го копчето за 1 секунда, внесете го поставувањето на тајмерот, прилагодете го „-“ или „+“ за да поставите дебелина на мразот : тенка 5-8 мин, средна 8-11 мин, густа 11-15 мин. 【Доверлив и сертифициран за безбедност на ETL】 : За да се обезбеди квалитет на производот, нашата комерцијална машина за мраз е независно тестирана и е во согласност со сите применливи објавени американски стандарди. Ние ќе ви испратиме два броеви за следење и проценето време на испорака веднаш штом го добивме и слободно да ги известите дали има некој проблем. Со врвните светски брендови Sec Op компресор за брзо и сигурен производство на мраз. Чест ни е да ви обезбедиме ефективни и високи услуги за задоволство, доколку има проблем со предметот што сте го купиле, ве молиме, kindубезно фотографирајте или филм со 5-10 минути видео од проблемот со производот и испрати, тогаш нашиот професионален тим ќе понуди вие решението на време. 【Поддршка за гаранција и техничка услуга】 : Ние нудиме 30-дневна нова замена на проблемот со квалитетот или штетата на товарот и техничката услуга за живот и поддршката за решавање проблеми за секое прашање. Идеално за ресторан, клуб, кафуле, бар и повеќе деловни активности. 【Економски-ефикасна】 : Оваа комерцијална машина за создавање мраз опремена со врвни компресори на светски брендови Sec Op за брзо и сигурен производство на мраз. Обезбедува 160 стандардни коцки за мраз од 0,9 'за околу 8- 14 минути, мраз од 400 фунти на ден. Изградете со висок квалитет на не'рѓосувачки челик пред со луксузен изглед и цврста цврстина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи