.

.

New
Осветлено огледало за шминка со зголемување, 10 '' двострано вртење на огледало за бања, преносно козметичко осветлено огледало, ротација од 360 °, девојки женски пода?

Осветлено огледало за шминка со зголемување, 10 '' двострано вртење на огледало за бања, преносно козметичко осветлено огледало,

DEN 2213.12

Стока
Во продавницата

Осветлено огледало со висока дефиниција 1x за вашата целокупна шминка и 3x/5x/7x/10x Маганифицирање на огледалото за убавина покажува детали за вашето лице кога ставате ајлајнер, маскари, совршена за деликатна шминка. Содржина на пакетот : ■ 1 x LED Make Shark girror ■ 1 x пакет на завртки за фиксирање Топло потсетник : ■ Рачното мерење на разни големини има грешка на CE RTAIN. Можете да го свиткате огледалото на wallидот за да заштедите простор кога не го користите. 360 ° Swivel Extendable Design : Огледалото на осветлениот wallид со рака што може да се прошири ви овозможува да го поправите огледалото на оптималната позиција за совршено гледање. Идеален подарок за себе или за другите : Дамите можат да го користат како огледало за шминка и мажите можат да го користат како огледало за бричење. Прилагодување на раката на кој било агол што го посакувате. За подобра употреба ■ Ве молиме користете го огледалото 10x на растојание од 4 "(10 см) за да избегнете искривување. Со тоа, можете да имате приватно искуство за убавина дома. Двојно еднострано зголемување на огледалото : Ова осветлено суета огледало е двострано со зголемување од 1x и 3x/5x/7x/10x. Лесно за инсталирање : Сите додатоци за инсталација и упатства се прикачени на огледалото во пакетот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи