.

.

New
Тоа е во мојата ДНК Боливија знамето на кожата на кожата Декларации за целосна поставена игра Заштита за завиткување на налепници за лице, компатибилни со прекинув

Тоа е во мојата ДНК Боливија знамето на кожата на кожата Декларации за целосна поставена игра Заштита за завиткување на налепници

DEN 921.60

Стока
Во продавницата

ПВЦ. Направени во САД или увезени. 🎁 Нашите налепници против меурчиња се изработени од ПВЦ самолепливо, што може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за лепливиот остаток. 🎁 Дупките на копчињата на оваа налепница се прецизни, а заоблените агли се точно усогласени. Се прилепува на вашата конзола за игра, конзола, рачка и база како кожа, со деликатна мат текстура за да го врати голиот метал. 🎁 налепници на конзолата обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред за максимална заштита, заштита на целата ваша конзола и компоненти од прашина и гребнатини. 🎁 Стилските налепници можат убаво да ја украсат вашата конзола за подобро гледање, искуство со игри и да ја покажат вашата личност. 🎁 Налепниците се компатибилни со конзолите за игри со прекинувачи и прекинувачи, вклучително и налепници со двојна рачка + налепници на држачи за рачки + налепници за назад на домаќинот + ТВ -кутија Предни и задни мембрани + Странични мембрани на ТВ кутија. ПВЦ. Направени во САД или увезени. 🎁 Нашите налепници против меурчиња се изработени од ПВЦ самолепливо, што може да се излупи и залепи постојано. Налепниците на кожата се лесни за нанесување и отстранување без да се грижат за лепливиот остаток. 🎁 Дупките на копчињата на оваа налепница се прецизни, а заоблените агли се точно усогласени. Се прилепува на вашата конзола за игра, конзола, рачка и база како кожа, со деликатна мат текстура за да го врати голиот метал. 🎁 налепници на конзолата обезбедуваат покриеност од работ до раб за вашиот уред за максимална заштита, заштита на целата ваша конзола и компоненти од прашина и гребнатини. 🎁 Стилските налепници можат убаво да ја украсат вашата конзола за подобро гледање, искуство со игри и да ја покажат вашата личност. 🎁 Налепниците се компатибилни со конзолите за игри со прекинувачи и прекинувачи, вклучително и налепници со двојна рачка + налепници на држачи за рачки + налепници за назад на домаќинот + ТВ -кутија Предни и задни мембрани + Странични мембрани на ТВ кутија. Дали барате соодветна налепница за вашата конзола за игри? Нашата конзола за игри налепница на кожата одговара на вашиот уред совршено и целосно го штити вашиот уред од дневни испакнатини, гребнатини и отпечатоци. Примени со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен да игра!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи