.

.

New
Бебешки Плетени Уши Зимски Бебешки Слушалки Симпатична Ушна Клапа За Уши Зимски Топли Ленти За Глава За Новороденче

Бебешки Плетени Уши Зимски Бебешки Слушалки Симпатична Ушна Клапа За Уши Зимски Топли Ленти За Глава За Новороденче

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

1 парчиња Мода Fashion Зима Мало Дете Бебе Слушалки Симпатична Уво Размавта Слушалки. Дизајнот на вратичката за уши го одржува вашето бебе потопло во зима. Изберете висококвалитетни ткаенини, удобни, меки и пријателски за кожата, не е лесно да бидете алергични. Носете го воumn и зима, не е лесно да се деформира по миењето, бојата ќе трае подолго. Кадифената ткаенина е мазна и фина, удобна за носење бебиња. Опис1пц Мода Aut Зима Мало Дете Бебе Слушалка Симпатична Уво Размавта Слушалка.Карактеристики-Материјал : плишано-Прекрасниот дизајн на чиста боја го прави вашето бебе да изгледа послатко.- Носете го воumn и зима, не е лесно да се деформира по миењето, бојата ќе трае подолго.- Дизајнот на вратичката за уши го одржува вашето бебе потопло во зима.- Изберете висококвалитетни ткаенини, удобни, меки и пријателски за кожата, не е лесно да бидете алергични. Пакет Вклучувајќи 1 x детска слушалка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи