.

.

New
LHH панталони за заштеда на простор за заштеда на простор, извлечете закачалка за облека, повеќе полици за панталони, закачалки за панталони, со капаче што не се лизг?

LHH панталони за заштеда на простор за заштеда на простор, извлечете закачалка за облека, повеќе полици за панталони, закачалки

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

[Закани за панталони за заштеда на простор] 5 степени панталони закачалки. Секоја закачалка може барем да задржи 5 фармерки, панталони или друга облека. Метал Ова закачалки за панталони го максимизираат за да го зачувате вашиот простор за плакарот и да го одржувате чист и уреден. Силна сила на лежиштето и нема да биде лесно да се биде во форма. [Специјален дизајн што не се лизга] Нежната челична површина со пластика против лизгање за да се избегне облеката да падне од закачалката. Тоа го прави компактен и организиран. Чувајте ги панталоните уредни и организирани на столбовите и уредни. Willе сакате да бидете во можност да висат повеќе панталони и да заштедите простор. [Лесен за употреба] компатибилен со сите видови облека. Совршено за закачете ги фармерките, панталоните, панталоните, врските, шал, итн. Зачувајте го просторот во вашиот плакар што ви нуди повеќе простор за складирање на некои други работи. Не грижете се за искривување на решетката на пантолоните, секогаш издржливо и одржувајте добра форма како неговиот врвен квалитет. [Организатор на панталони од не'рѓосувачки челик, Организатор на закачалки] Ова ја извлекуваат облеката за закачалка, не'рѓосувачки челик, се обезбеди здрав и издржлив. Отпорност на 'рѓа и цврста конструкција. Хангер за панталони мазна површина и отпорност на гребење. Заштитете ги панталоните панталони и облеката од гребење и набори. [100% гаранција за задоволство] Ако имате какви било прашања во врска со производот што го добивте, ве молиме контактирајте не без двоумење. Ние би се обиделе да ви помогнеме и да ги подобриме вашите искуства за купување. Сè уште барате начини да заштедите простор за плакари? Сакате овие закачалки за панталони да бидат одлични? Сакате да висат 5 пара фармерки/фустан/џемпери/врски во исто време? Нашите закачалки за панталони можат да го решат целото прашање, да ги користат и само да го заземат просторот на Една закачалка !!! Карактеристики на панталони за панталони : * Извлечете ја закачалката за облека направена од врвен не'рѓосувачки челик. Издржлив и не е лесен за да се биде во форма;* Заштедува многу простор во вашиот плакар;* закачалките за панталони што не се лизгаат слој е многу безбеден и не треба да паѓаат;* удобно да висат и да ги отстраните пакувањата брзо и ефикасно;* компатибилен за Панталони/ облека/ пешкир/ џемпери/ шал/ панталони/ пакувања/ врски итн. : Пластика* тежина : 0,6 lbpackage вклучува : 1* закачалки за панталони.

Карактеристики на производот

* Design:
5-layers
* Dimension:
12.6*11.3 inch
* Color:
White, Gray
* Material:
Plastic
* Weight:
0.6 lb
PACKAGE INCLUDES:
1* Pants Hangers :
Свеж

Поврзани производи