.

.

New
Неон за украсување на LED светла алфанумерички 2021 LED светла LED и потписни забави Божиќни модели за моделирање Свадби за декорација на светлосни светла батерија батер

Неон за украсување на LED светла алфанумерички 2021 LED светла LED и потписни забави Божиќни модели за моделирање Свадби за

DEN 672.00

Стока
Во продавницата

Широко е во свадби, невестински банкети, роденденски забави, Божиќни украси, настани и други прилики за славење. Надворешни батерии Божиќни светла кратки Божиќни светла за дрвја во мини LED светла за занаети со тајмер LED чисти Божиќни светла и дрвја. 1. На методите за напојување со батерии и USB можат да бидат, во спротивно колото ќе се изгори Божиќни светла што трепкаат во боја Ретро Божиќни светла кратки жици светла LED Божиќни светла топла жица батерија управувана 50. LED светилката е изработена од висококвалитетна пластика, прави Не генерира топлина при работа, има мала потрошувачка на енергија и е и заштеда на енергија. Светла за празници со низа во затворен простор за кратки жици, ги водеа Божиќните светла затворени светли Божиќни светла за дрвја внатре. 3. Големина : Прикажано на сликата на отворено Божиќни светла 50 стапки Божиќни светла топла жица батерија оперирана 50 Божиќни светла што трепкаат боја 25 Божиќни светла жица затворено. 1. Лесна боја : Виолетова : Виолетова Божиќна светла топла жица батерија управуваше 50 25 Божиќни светла низа во затворен ретро Божиќни светла мини LED светла за занаети со тајмер. Неон за украсување на LED светла алфанумерички 2021 LED светла LED и знаци на забави Божиќни модели за моделирање Свадби за декорација на светлосни светла светла батерија оперирана на тајмер3. Големина : прикажано на сликата1. Лесна боја : Виолетова : Purpleit е широко во свадби, невестински банкети, роденденски забави, Божиќни украси, настани и други прилики за славење. LED светилката е изработена од висококвалитетна пластика, не создава топлина при работа, има мала потрошувачка на енергија и е и заштеда на енергија.4. Режим на напојување : 3 × AA (без батерија)/USB кабел за напојување (Забелешка : Од двата методи на напојување, батерија и USB, може да биде, во спротивно линијата ќе биде изгорена) можете да користите 3 батерии АА (без батерии) или посебен кабел за напојување, и можете да го изберете методот на напојување што ви се допаѓа. Светлата за украсување на неонски букви можат да бидат Божиќни подароци за родендени, Денот на вineубените, семејството, loversубовниците, пријателите, момчето и девојката, децата, итн. Прекрасно Неонската уметничка ламба ја заменува ламбата за здодевна маса со удобно топло светло, создавајќи неверојатна атмосфера и додавање на боја во вашата соба.1 × LED Light2. Материјал : Пластика1. може да бидат методите за напојување со батерија и USB, во спротивно, колото ќе се изгори.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи