.

.

New
Убиец Филтер Замена за КАРКЕСТ 5348

Убиец Филтер Замена за КАРКЕСТ 5348

DEN 1433.60

Стока
Во продавницата

Заменува p/n 5348. Гордо Направени во САД. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, загарантирани!. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. производот може да варира од сликата. 5348 каркест филтер елемент замена-пакет од 4 ние гарантираме производи со највисок квалитет на располагање. Нашите филтри за замена гарантирано ќе ги исполнат или надминат сите спецификации НА ОЕМ. Сите предмети означени Како Замена или Еквивалент не се поврзани со оригиналното производство на опрема, броевите на деловите треба да се вкрстат само.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи