.

.

New
Hd 4.3-Инчен Дисплеј На Одборот Двонасочен Av Обратен Приказ На Слика LCD ДИГИТАЛЕН Екран DY3

Hd 4.3-Инчен Дисплеј На Одборот Двонасочен Av Обратен Приказ На Слика LCD ДИГИТАЛЕН Екран DY3

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

АПС. Увезени. Предвремено затворање. Hd 4.3-Инчен Дисплеј Двонасочен Av Обратен Приказ На Слика Лцд Дигитален Екран[Карактеристики На Производот] : 1. Два Канали На Видео Влез, Црн Екран Без Влез На Сигнал, 2. Системот За Рикверц Може Да Биде Поврзан. При Рикверц, С. игналот На Екранот Автоматски ќе се Разбуди, а Задната Слика на Екранот Автоматски Ќе се Исклучи По Рикверц, Што Е Похуманизирано.3. Во Менито : Контраст, Осветленост, Режим (16 : 9 / 4 : 3), 4. Видео Кабелот. Е Поврзан со Мониторот, А Кабелот за Напојување е Поврзан со Напојувањето на Опашката на Автомобилот. При Рикверц, Системот Автоматски Почнува Да Работи, А Ситуацијата Зад Автомобилот Може Јасно Да Се Види. [Технички P. arameters] : Моќност : Околу 3wowercy : Dc = 9 V-30 V4. 3-Инчен Дигитален Екран Осветленост : 300 Cd / M2 Number : 800*480контраст : 350 : 1 Dvd : Обратен Видео Влез, Прв Начин Видео Влез Димензија На Изгледот : Должина 12,2 См * Ширина 7,8 См * Ова. цкнес 1,6 См [Функција На Производот] : 1. Обезбедете Сигурни Докази За Анализа И Проценка На Сообраќајни Несреќи.2. Погодно Е За Возачите И Патниците Да Ја Проверат Ситуацијата Во Автомобилот.3. Обезбедете Спорови За Патници, Лос. Т Пребарување На Имот, Грабеж И Кражба Превенција и Други Проблеми во Возилото.4. Обезбедете Следење На Животната Средина Внатре И Надвор Од Превозот За Да Обезбедите Безбедносна Гаранција За Возење Возило.Содржи : 1x Дисплеј на Одборот. Hd 4.3-Инчен Дисплеј Двонасочен Av Обратен Приказ На Слика LCD ДИГИТАЛЕН ЕКРАН DY3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи