.

.

New
Складирање на бања ERDDCBB, преносен мултифункционален решетка од не'рѓосувачки челик монтиран единечен слој за зачинување за складирање на кујнски решетки за склади

Складирање на бања ERDDCBB, преносен мултифункционален решетка од не'рѓосувачки челик монтиран единечен слој за зачинување за

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Идеално за монтирање на плочки, wallsидови, стаклени површини или за тоа прашање на која било мазна површина. Може да се користи во вашата бања или во кујната. Заштеда на простор и не е лесно да се 'рѓа и паѓа. Преносна и пратичка решетка за да ве задржи ролна за хартија, четка за заби, чаша безбедна и суво на идот. Дизајн на лепет на салф, не треба да дупчи дупки на wallидот, лесен за лепење на мазна површина. Направени од издржливи материјали со голема јачина, кои обезбедуваат дека овој носител трае наредните години. Оваа ставка е само-лекажа решетката од не'рѓосувачки челик за хартија за бања или кујнски ролни, алатки за четки за заби Поставете складирање. Заштеда на простор. Можете да ја додадете оваа решетка во вашата бања, кујна или на кое било друго место, потребна ви е удобна организација. Феации-боја-како што е прикажано .- Материјал-не'рѓосувачки челик. да дојде. , wallsидови, стаклени површини или за таа материја на која било мазна површина .- Може да се користи во вашата бања или во кујната. Заштеда на простор и не е лесно да се 'рѓа и паѓа. Пакуван вклучен 1 x лепило Racknote-декорациите не се вклучени. Пакуван вклучен : 1* полица.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи