.

.

New
Cenyb 4pcs дното на лежиштето YG8 Pattern Flush Trim Router Bits Постави 1/4 инчен Шанк со 1/4 ”до 1/2” Колет (1/4 , 5/16, 3/8 , 1/2)

Cenyb 4pcs дното на лежиштето YG8 Pattern Flush Trim Router Bits Постави 1/4 инчен Шанк со 1/4 ”до 1/2” Колет (1/4 , 5/16, 3/8

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

【Спецификации】 сечење диа.1/2 ", shank dia. 1/4" (станете 1/2 "со рутер колет), должина на сечење : 1/2", 3/4 ", 1", 1-1/2 ". Поставени парчиња рутер на лежиштето на дното на лежиштето. 】 Благодарение на сечилото со висок квалитет, рутерот бит одржува совршена рамнотежа за мазна сечка и чиста површина. 【Широко користете】 Совршено за цврсти шуми, ламинат, компактен панел од иверица, акрилик итн. *Не исечете метал или друго не-дрво Материјали. 【Применливо】 Погодно за сите главни универзални 1/4 "Шанк и 1/2" (користете рутер колет) монтирање и рачен рутер. 【спецификации】 сечење dia.1/2 ", shank dia. 1/4 "(станете 1/2" со рутер колет), должина на сечење : 1/2 ", 3/4", 1 ", 1-1/2". Постави сет на парчиња рутер на дното на лежиштето. 【Висок квалитет】 Остриот yg8 врзан дел, цврстина до 89, намалување на побрзиот живот подолго. Шанк е направена од 45 карбид челик, дизајн против удар и биланс на ЦПУ. 【Како сечење путер】 Благодарение на сечилото со висок квалитет, рутерот бит одржува совршена рамнотежа за мазна исечена и чиста површина. 【Широко користете】 Совршено за цврсто дрво, ламинат, компактен панел од иверица, акрилик итн. *Не исечете метални или други материјали што не се дрвени. 【Применливо】 Погодно за сите главни универзални 1/4 "Shank и 1/2" (користете рутер колет) монтирање и рачен рутер.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи