.

.

New
Skenoart 4 панел музичка wallидна уметност апстрактна виолина за сликање на виолина на платно музички инструмент слика гроздобер сино кафеава уметност за домашна дневна

Skenoart 4 панел музичка wallидна уметност апстрактна виолина за сликање на виолина на платно музички инструмент слика гроздобер

DEN 790.40

Стока
Во продавницата

Големина : 12x24inchx2pcs+12x32inchx2pcs (30 CMX60 CMX2 PCS+30 CMX80 CMX2 PCS). Големината е прилагодлива. Професионалните уметнички дела се користат за остра слика за HI-резолуција. Платно печатено со висока резолуција со најновата и најнапредната технологија во боја има карактеристики на издржливост, водоотпорна и докажана влага. Уметничките дела на платно веќе се протегаа на цврсти дрвени рамки, завиткани галерии, прицврстени куки и додатоци, подготвени за виси. Вистинскиот производ може да биде малку различен од он-лајн сликата на производот, како резултат на разликите во приказот на Computer Color. Големина : 12x24inchx2pcs+12x32inchx2pcs (30 CMX60 CMX2 PCS+30 CMX80 CMX2 PCS). Големината е прилагодлива. Професионалните уметнички дела се користат за остра слика за HI-резолуција. Платно печатено со висока резолуција со најновата и најнапредната технологија во боја има карактеристики на издржливост, водоотпорна и докажана влага. Уметничките дела на платно веќе се протегаа на цврсти дрвени рамки, завиткани галерии, прицврстени куки и додатоци, подготвени за виси. Вистинскиот производ може да биде малку различен од он-лајн сликата на производот, како резултат на разликите во приказот на Computer Color. За нас и нашиот производ како снабдувач на професионални уметнички работи, ние сме посветени да им донесеме на клиентите најдобар избор на отпечатоци од платно во светот. Нашето платно е дигитално печатено со употреба на најновите капацитети за печатење за репродукции, користените материјали се пријателски расположени за животната средина и секој производ е направен со рака.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи