.

.

New
Божиќни сјајни шампањски украси за топка за Божиќни дрвја, 2,36 инчи, топки за новогодишни украси, шампањ Бохо, виси украси за новогодишна елка, 8 парчиња

Божиќни сјајни шампањски украси за топка за Божиќни дрвја, 2,36 инчи, топки за новогодишни украси, шампањ Бохо, виси украси

DEN 652.80

Стока
Во продавницата

36 x 2,76 инчи вклучува : 8 x орнаменти на топката за божиќни шампањ со 8 висечки јамки Белешки : Рачно мерење, ве молиме оставете мали грешки на големината.36 x 2,76 инчи, ниту премногу големи ниту премали; Орнаментот на топката е лесен и нема да стави дополнителен напор на гранките на новогодишните елки. Елегантни избори за подароци : Со исклучителна занаетчија и привлечен изглед, кружните украси од шампањ се сметаат за идеални подароци за вашите пријатели, членови на семејството, соседи, колеги и сл. Спецификации : Материјал : Пластична боја : Големина на шампањ : приближно. Детали за мерење : Секоја од големите украси за шампањ за новогодишна елка е приближно. Атрактивен дизајн : Сетот за украси за божиќни шампањски топка се одликува со елегантна и модерна боја на шампањ, како и креативни дизајни, полни со празнична атмосфера, која може да оди добро со најразлични Божиќни украси.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи