.

.

New
Outus двострана лепила за лепило за лепило за траење на трајни лепило за лепило за лепило 0,3 x 197 197 инчи лепливи точки Апликатори за записи за занаетчиски проекти за за?

Outus двострана лепила за лепило за лепило за траење на трајни лепило за лепило за лепило 0,3 x 197 197 инчи лепливи точки Апликатори

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Она што го добивате : getе добиете 6 парчиња двострани ролери за тркачи за лепила, дојдете со 3 различни бои, вклучувајќи сина, зелена и портокалова боја, 2 парчиња за секоја боја, доволна количина може да ги задоволи вашите различни потреби за дома или на отворено. Силен и сигурен : Преносен апликатор за ролери работи непречено, без никакво заглавување, намалување на времето и напорот што е потребно за да можете да се фокусирате повеќе на вашите проекти. Постојано и инстант сврзување : Елиминирајте го времето на чекање кога ја користите оваа лента за лепак за сноп -книги со диспензерот. Се суши брзо и се држи многу цврсто, така што не мора да се грижите за подолго време на обработка. Без киселина и архивско безбедно : разнобојниот двострана лента за лепило е безбеден за употреба во важни документи и архивирање на значителни фотографии за подолги периоди без да ја оштети нивната површина. Не станува жолто, исушете го или не станува густо со текот на времето. Идеална лента со двојно стапче за белешка, фотографии и правење картички. Широки апликации : Донесете го овој двострана апликација за ролери за ленти во секое време и каде било. Има заштитен капак на врвот што ја избегнува вашата торба да се држи до лепилото. Идеално е за употреба во училиштата, завиткување на подароци за DIY, белешка за книги и друга домашна употреба. Она што го добивате : getе добиете 6 парчиња двострани ролери за тркачи за лепила, дојдете со 3 различни бои, вклучувајќи сина, зелена и портокалова боја, 2 парчиња за секоја боја, доволна количина може да ги задоволи вашите различни потреби за дома или на отворено. Силен и сигурен : Преносен апликатор за ролери работи непречено, без никакво заглавување, намалување на времето и напорот што е потребно за да можете да се фокусирате повеќе на вашите проекти. Постојано и инстант сврзување : Елиминирајте го времето на чекање кога ја користите оваа лента за лепак за сноп -книги со диспензерот. Се суши брзо и се држи многу цврсто, така што не мора да се грижите за подолго време на обработка. Без киселина и архивско безбедно : разнобојниот двострана лента за лепило е безбеден за употреба во важни документи и архивирање на значителни фотографии за подолги периоди без да ја оштети нивната површина. Не станува жолто, исушете го или не станува густо со текот на времето. Идеална лента со двојно стапче за белешка, фотографии и правење картички. Широки апликации : Донесете го овој двострана апликација за ролери за ленти во секое време и каде било. Има заштитен капак на врвот што ја избегнува вашата торба да се држи до лепилото. Идеално е за употреба во училиштата, завиткување на подароци за DIY, белешка за книги и друга домашна употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи