.

.

New
Nykkola плус гаќички за долна облека за две, бели, една големина

Nykkola плус гаќички за долна облека за две, бели, една големина

DEN 92.16

Стока
Во продавницата

Само миење на рацете. Уникатен дизајн : Сексите долна облека на нашите парови се многу романтични, модерни и емотивни, кршејќи ги оковите на секојдневното носење. Тие се секси и шармантни ткаенини. Носејќи ги, ќе се чувствувате многу возбудливо и неодоливо искушение, ве прави шармантни и возбудливи. ? Материјал : Изработено од висококвалитетна еластична ткаенина, мека и нежна, добра еластичност, не е лесна за фуз и пилинг, што ве прави да се чувствувате многу удобно, секси и страствено. Исклучителна изработка : Целокупниот еластичен дизајн на Хеминг се користи за крцкање на под -панталоните, кое полека се шири на кожата и цврсто ја опкружува кожата, спречувајќи го да не успее, така што страсната атмосфера е дополнително подобрена. ? Големина : Обем на нозе : 19.69inch-31.5inch/50-80cm; Половината : 44,88 INCH-68.5 INCH/114-174 CM. Совршен подарок : Ова е совршен подарок за парови, loversубовници, loversубители и парови на Денот на вineубените, Божиќ и Ноќта на вештерките. Willе ги натера да се чувствуваат многу возбудени и возбудени и да уживаат во забавата на интересен живот. ? Shuiniba 2 Person Dair Sexy Pantants, двојки кои флертуваат подлежни, lубовници, жешки секси мажи и жени страст Едноделни долна облека - бел и црвен материјал : памук и спандекс. Мека и затегната ткаенина дава привлечен, удобен погоден уникатен дизајн : нашата долна облека е исечена од целата ткаенина, без зглоб на препоните. Мека еластична ткаенина обезбедува удобно вклопување карактеристики : една еластична лента и четири дупки за нозе Постојат 2 начини за носење : прегратка лице в лице : Вие и вашиот партнер можете да го носите лице в лице, можете да го почувствувате нејзиниот здив и чукање на срцето, вашиот Расположението ќе биде многу возбудено, а страствената и возбудлива атмосфера ќе ве натера да ја чувствувате забавата и задоволството од забавниот живот. Прегрнете се од позади : Кога ќе го прегрнете вашиот lубовник или партнер одзади, дури и ако се обиде да ги мачка колковите, таа не може да ве избега. Атмосферата на страста е полна со вас, што ве возбудува и ги стимулира вашите нерви. Можете да прифатите, танцувате, да се радувате и да се потопите во атмосферата на убовта. Пакетот вклучува : панталони од 1 x двојка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи