.

.

New
1/8 сет за виолина за деца, мала смрека од астовила виткана јавор виолина со налепница за низа од розон розон за деца

1/8 сет за виолина за деца, мала смрека од астовила виткана јавор виолина со налепница за низа од розон розон за деца

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Погодно е за деца помеѓу 105 и 115 см во висина да ја научат и практикуваат виолината. Kids виолина. Едноставен и силен случај со рачка и каиш, лесен за носење и заштитете ја виолината. Kids виолина. Опремена со розин, крпа, збир на резервни жици, за да ги задоволи вашите потреби. Виолина на Кидс. Нобл кадрава јавор назад, убава и елегантна.Волини. Фестивалите и родендените можат да бидат дадени како подароци на децата.Волини. Погодно е за деца помеѓу 105 и 115 см во висина да ја научат и практикуваат виолината. Kids виолина. Едноставен и силен случај со рачка и каиш, лесен за носење и заштитете ја виолината. Kids виолина. Опремена со розин, крпа, збир на резервни жици, за да ги задоволи вашите потреби. Виолина на Кидс. Нобл кадрава јавор назад, убава и елегантна.Волини. Фестивалите и родендените можат да бидат дадени како подароци на децата.Волини. 1. Пред употреба, неопходно е да се примени розин на лакот за да се зголеми триењето на лакот за да се повлече. 2. Ако колчето за подесување е лабаво, цврсто приклучете го.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи