.

.

New
Bettomshin 2pcs DIY магнетски звучник 5W 8 ом 66мм дијаметар за замена на звукот за замена

Bettomshin 2pcs DIY магнетски звучник 5W 8 ом 66мм дијаметар за замена на звукот за замена

DEN 263.68

Стока
Во продавницата

【Параметри】- Оценета моќ : 5 W; Отпорност : 8 ом; Diameter : 66mm/2.57"; Shape : Round. 【Feature】- The 5 W speaker component has Unique design, adopted well-performed magnet, imported rubber coil. 【Advantages】- This 8ohm speaker is a high quality speaker as a replacement for your Звучен систем и висока чувствителност, гласен глас, добар и јасен квалитет на звукот. Соодветен волумен, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација. 【Апликација】- Малиот звучник на магнат ќе биде вашиот најдобар избор во звучниците за DIY и тоа ќе биде Добро работете за домашна аудио-визуелна опрема и други звучници, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате идеална апликација. 【Содржина на пакетот】- 2pcs x звучник за магнет. : 66мм/2.57 “; Облик : круг. 【Функција】- компонентата на звучникот 5 W има уникатен дизајн, усвоен добро изведен магнет, увезена гумена калем. 【Предности】- Овој звучник 8 OHM е звучник со висок квалитет како замена за вашиот звучен систем и висока чувствителност, гласен глас, добар и јасен квалитет на звукот. Соодветен волумен, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате добра апликација. 【Апликација】- Мал звучник на магнат ќе биде вашиот најдобар избор во звучниците за DIY и ќе работи добро за домашна аудио-визуелна опрема и други звучници, тоа ќе биде вашиот најдобар избор ако имате идеална апликација. 【Содржина на пакетот】- 2 парчиња X магнет звучник. DIY магнетски звучник за замена на звучникот Спецификации на звучникот : Оценета моќност : 5 W Отпорност : 8 Ом Дијаметар : 66мм/ 2.57 Облик : Тркалезен материјал : Метал, Пластичен пакет Содржина : 2pcs x Магнет звучник Карактеристики : 1. Овој мал звучник ќе биде вашиот најдобар избор во Звучници за DIY. 2. Уникатен дизајн, усвоен добро изведен магнет. 3. Мал звучник на магнат ќе биде вашиот најдобар избор во звучниците на DIY и ќе работи добро за домашна аудио-визуелна опрема и други звучници. 4. Уникатен дизајн, усвоен добро изведен магнет, увезена гумена калем.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи