.

.

New
Hotloox женски голф кошула со долг ракав upf 50+ zip up up higing Брзо сува поло маица s-xxl

Hotloox женски голф кошула со долг ракав upf 50+ zip up up higing Брзо сува поло маица s-xxl

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Тенисот со долг ракав ви овозможува слободно да одите на отворено во ладно време. UPF50+ : Поло кошулата со долги ракави UPF 50+ ќе го блокира ултравиолетовото зрачење и ќе ја заштити вашата чувствителна кожа за вашите активности на отворено. Брзо сушење : женска долга ракав Поло кошула ја гуши влагата подалеку од вашата кожа, дише слободно и брзо се суши за да ве одржи ладно, суво и удобно се движите. Може да се совпаднат со различни стилови на облека како спортски шорцеви, скитници, здолништа, хеланки и фармерки итн. 【Заштита на сонце upf 50+】 Оваа женска кошула за голф добро изработени од висококвалитетна лесна ткаенина со УВ функција и функција за отпорност на мирис што може да им даде убава заштита на вашите кожи, спречувајќи ги рацете, рамото од сончање. 【Натпревар】 Кошулата за голф Hotloox лесно стил со што било во вашиот плакар што се протега од атлетско здолниште до слаби пар на слаби фармерки. Костум за голф, тенис, маризба, јавање коњи, пешачење, трчање, кампување, фитнес итн. UPF 50+ додава одлична заштита од сонце на овие поло маици во спортови денови.85% полиестер, 15% спандекс. Преклопена јака и патент создаваат класични дами кошули за голф изгледаат додека бојата на контрастот на јаката Додадете уникатна талент. Машинско миење. Истегнување : Womenените Поло кошула има 4-насочно истегнување, комбинирана дишење и удобност што ви даваат максимален опсег на движење за активност за активност. Затворање на поштенски патент за повеќе дишење, нема да биде премногу тесно и премногу лабаво за секој потег., Исто така, носете со палто надвор во студените денови. Совршено за активности на отворено како голф, тенис, пешачење, одење, трчање и какво било вежбање или активност. Лесен и дише : Дами голф -полови кошули усвојува мешавина од полиестер и спандекс материјал, ткаенината е мека за допир, лесен и истегнување обезбедува удобна додека е атлетика. 【Детали за ткаенина】 85% полиестер, 15% спандекс, женска кошула за голф усвојува висококвалитетна лесна и 4-насочна еластична еластична дишење, високо-технолошка ткаенина што се суши и влага, спандекс за дополнителна удобност и флексибилност, оваа атлетска Поло е идеален за да ве одржува удобно и свежо за време на активности. Women'sенска кошула за голф Hotloox, дизајнирана за целосен опсег на движење. Тениска кошула без ракави ви овозможува да се протегате слободно, не врзани, поудобни и дише., Исто така, носете со палто надвор во студените денови. Ткаенината комбинира заштита од сонце, 4-насочно истегнување и влага за да им обезбеди на жените чувство блиско и максимална удобност. Кошулата за голф Hotloox лесно стил со нешто во вашиот плакар што се протега од атлетско здолниште до слаби пар фармерки. Трансформирајте се од активна облека во уличен стил во секое време или вдишете нов живот во вашата канцеларија погледнете со него. 【Разновидни】 Womenените долги ракави за голф кошули се совршени за какви било активирани и надворешни активисти на отворено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи