.

.

New
Преносен екран на проекторот 60/70/80/100120 инчи 16: 9 Рамки за видео проекција на екранот за склопување на wallидот, монтиран за домашно театар

Преносен екран на проекторот 60/70/80/100120 инчи 16: 9 Рамки за видео проекција на екранот за склопување на wallидот, монтиран

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

1.Ова е рамка за проекција на екранот со налепници, кој е лесен за инсталирање на wallидот или се симнува од него. 2. Грејниот екран ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Слојот за обложување со честички на мушка ја зголемува осветленоста. Нема потреба да ги затворате вратите и прозорците во текот на денот за да доживеете одлична проекција. 3. Тоа се шири проектирана светлина рамномерно и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална репродукција на слика и боја. 4.Сепибилно за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј, итн. Може да се пегла со парено железо од задната страна. 1.Ова е рамка за проекција на екранот со налепници, кој е лесен за инсталирање на wallидот или се симнува од него. 2. Грејниот екран ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Слојот за обложување со честички на мушка ја зголемува осветленоста. Нема потреба да ги затворате вратите и прозорците во текот на денот за да доживеете одлична проекција. 3. Тоа се шири проектирана светлина рамномерно и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална репродукција на слика и боја. 4.Сепибилно за филмови за домашно кино, обука во училницата, презентации на конференции, јавен дисплеј, итн. Може да се пегла со парено железо од задната страна. 1.Ова е рамка за проекција со налепници, кој е лесен за инсталирање на wallидот или се симнува од него.2.Греј екранот ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Слојот за обложување со честички на мушка ја зголемува осветленоста. Нема потреба да ги затворате вратите и прозорците во текот на денот за да доживеете одлична проекција.3. Тоа се шири проектирана светлина рамномерно, и ќе доживеете совршено визуелно уживање со оптимална слика и репродукција на бои.4.Ситлива за филмови за домашно кино, обука во училницата, конференција Презентации во собата, јавен дисплеј, итн .5. Дизајнот што може да се раздели нема да заземе многу простор, погодно да се земе со вас каде одите. Може да се пегла со пареа железо од задната страна. Изработено од полиестерски материјал, лесен за чистење, -производен, -производен, не -исцрпувачки во долгогодишна употреба, без мирис и без деформација. Нота : Проекторот и екранот се линеарни , и гледачот е во предниот дел. Најдобриот агол на гледање е 0-10 °. Спецификации : Материјал : Полиестер и оптички обложувалници Формат : 16 : 9main Боја : Грејдијагонална должина : 60-инчен, 70-инчен, 80-инчен, 100-инчен, 120inch (по избор) 60- Инч : Големина на екранот : 132*75cm/51.96*29.52 Inscreen Тежина : 156g/5.50oz70-инчи : Големина на екранот : 155*87cm/61.02*34.25inscreen Тежина : 212 G/7.47oz80-инч : 177*100см/69,68 *39.37 Инскриптен Тежина : 280g/9.87oz100-инч : Големина на екранот : 221*124cm/87.00*48.81inscreen Тежина : 430g/15.16oz120-инчи : Големина на екранот : 265*150cm/104.33*59.05 Increen Тежина : 635 G/22.39inpagagagage список : 1 * Екранот за проекција1 * торба на налепници.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи