.

.

New
Автомобили Ламборџини

Автомобили Ламборџини

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Тестирајте ја вашата моќна моќ во следните четири режими : Аркада, првенство, единечна трка и временско судење. Вклучува лиценцирани возила од Ламборџини, Ферари, Мекларен, Порше, Доџ и Бугати. Се натпреваруваат на шест песни со најмногу три пријатели.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи