.

.

New
6 -инчен подлога за полирање на дијамант за гранит или бетон 150мм Флексибилни дискови за мелење на влажни мермер Дијамант Алатка 6DS1 од делови XMeifei

6 -инчен подлога за полирање на дијамант за гранит или бетон 150мм Флексибилни дискови за мелење на влажни мермер Дијамант Алатка

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи!. 1. За бетон, гранит, мермер, варовник. 2. висока сјајност. 3. Долг животен век. 4.Семно полирање. Висококвалитетни и издржливи професионални алатки за индустриски апликацииМодел бр. : 6ds1 Пакет : 1 парче дијаметар : 6 инчи / 150 мм Дебелина : 3 мм дупка : 30 мм Материјал : Дијамант и смола Изберете грицки : #30,#50,#100,#150,#200,#300,#500, #600,#800,#1000,#1500,#2000,#3000. полирање бетон, гранит, мермер, варовник и секаков вид камења.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи