.

.

New
MaxTool 7/32 X12 4PCS Идентични вежби за проширување на авионите HSS M2 Екстра долги длабоки вртења на вежба за вежбање директно, целосно залепено црно; ACF02B12R14P4

MaxTool 7/32 X12 4PCS Идентични вежби за проширување на авионите HSS M2 Екстра долги длабоки вртења на вежба за вежбање директно,

DEN 764.80

Стока
Во продавницата

Квалитетен челик со голема брзина ги обезбедува парчињата супер тврди, остри и ефикасно сечење со импресивни перформанси на сечење во метал, пластика и дрво итн со долг живот на алатки. Целиот димензионален димензионален квалитет на вежбање со димензионална брзина на вежба ги обезбедува парчињата супер, остри и брзо извршување во кој било материјал за чисти резултати со долг живот на алатки; Целосно процес на земја обезбедува одлични чипови што се движат, а аглот на длето од 135 степени со точка на сплит обезбедува крајна точност Започнете за брза пенетрација без одење и помалку најавување; прецизниот третман ги прави вежбите да бидат издржливи и цврстината, да издржат тешка работа, да се спротивставиме на корозијата и да ги подмачкам вежбите подобро за непречено дупчење; битовите за вежбање на авиони за проширување се користат за дупчење длабоки дупки или дупки на местата Тешко е да се достигне; Max Tool е дистрибутер на алатки за сечење во Newујорк за да се исполни побарувачката за сечење широк опсег на денешните пазари, кои вклучуваат автомобилска, воздушна, електроника, медицински, печатени табли за кола, оптички индустрии и многу повеќе; Max Tool го одржува водечкиот дух во Снабдување со стандардни и прилагодени алатки за сечење високи перформанси, како што се поликристален дијамант (PCD), поликристални кубни борини нитрид (PCBN), алатки за карбид и голема брзина (HSS), пили со дупки, дијамантски тркала, рутер-парчиња, итн. Ферозни, не-ферозни, композитни, фиберглас и материјали за јаглеродни влакна; сите предмети се внимателно проверени пред да се наведат за да се обезбеди дека само нудиме постојани квалитетни производи; Max Tool топло ги поздравува сите да не посетуваат и искрено ги цени сите за да дадат соработка шанса да разговарате за вашето барање; Max Tool ќе стори најдобро за да го направи задоволството на секој купувач. Секогаш можете да се потпрете на Max Tool; слоганот на Max Tool е постојан квалитет; Max Tool! Алаткамакс!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи