.

.

New
ТАБЛЕТА За Пишување ЛЦД За Деца-Шарена Табла За Цртање Графити од 8,5 инчи За Мали Деца - Магична Табла За Чкртање Лавра-Екран На Допир Лцд Таблета За Цртање – Подлога

ТАБЛЕТА За Пишување ЛЦД За Деца-Шарена Табла За Цртање Графити од 8,5 инчи За Мали Деца - Магична Табла За Чкртање Лавра-Екран

DEN 236.48

Стока
Во продавницата

Детскиот таблет може да се користи за цртање и дудлинг, но и за образовни цели, како што се правопис, пишување и учење на азбуката, броеви или форми. Доколку не сте целосно задоволни од купувањето, нашиот оддел за грижа за клиенти ви стои на располагање и ќе ги реши сите проблеми или грижи!. ✈Лесен и Пренослив : лцд-таблетот за цртање со екран на допир има многу лесен дизајн со мека футрола во форма на животно што обезбедува лесно држење и удобно користење. · Дизајн погоден за патување, идеален за дома, патување со автомобил, канцеларија, одмор, патување.✈Забавно Учење Преку Играње : ТАБЛЕТОТ за пишување лцд за деца е неверојатна едукативна играчка која може да помогне да се стимулираат когнитивните функции, меморијата и интелигенцијата и да се поддржат вештините за креативно размислување и решавање проблеми. · Шарен ЛЦД-дисплеј. · 1 х Лцд Таблета За Пишување. Шуси е доверлив бренд специјализиран за испорака на иновативни таблети за цртање и пишување кои им даваат можност на децата да ја истражат својата имагинација и креативни вештини. ✈ Прекрасна Идеја За Подарок : Ако барате симпатичен и смешен подарок за вашето малечко, не гледајте подалеку од оваа прекрасна табла за пишување лцд! Оваа електронска лавра за бележник прави неверојатен подарок за роденден, годишнина, враќање на училиште, ден на децата или Божиќ. · 8,5 инчен дисплеј. Работиме со напредни технологии и забавни дизајни за да им помогнеме на децата ширум светот да ги искористат своите креативни способности и да го поддржат интерактивното учење уште од мали нозе. · 1 х Пролет Јаже. Таблетот е исто така пренослив и лесен за носење и употреба за време на патувања со автомобил, дома, на празници, патување или превоз за да ги задржи децата зафатени. · 1 х Шрафцигер. ✈Лцд-Екран Во боја : нашата табла со магични чкртаници за деца има обоен лцд-екран од 8,5 инчи, кој не само што обезбедува многу простор за забавни креации, туку и ги прави уметничките дела поживописни и шарени, одржувајќи ги децата забавувани со часови. ✈Иновативно Пенкало На Екран На Допир : оваа шарена табла за цртање графити од 8,5 инчи за мали деца се издвојува од толпата со паметно игла на екранот на допир што може да повлече линии што ја менуваат нивната структура во зависност од количината на притисок, овозможувајќи им на децата да експериментираат со различни текстури, форми и форми. · Симпатична и забавна животинска форма. Ако сакате да ги држите вашите деца подалеку од дигиталните екрани, но сепак сакате да комуницирате со технологијата на забавен и едукативен начин, нашите табли за пишување и додатоци се она што му треба на вашето дете! ТАБЛЕТИТЕ за пишување SHUESY беа создадени имајќи ја предвид безбедноста и среќата на вашето дете, со привлечни дизајни и одлични функции што ќе го задржат вашето малечко закачено во бескрајни часови креативни активности!. · 1 х Игла пенкало. · Многу лесен и удобен за употреба. · Живописни и привлечни бои за привлекување на вниманието на децата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи