.

.

New
ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување 48Вентилатор За Ладење Кула, 3-Брзински 3-Ветер Режим 70°Осцилирачки Тивок Стоечки Вентилатор со 7ч Тајмер И Далечински Упра?

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување 48Вентилатор За Ладење Кула, 3-Брзински 3-Ветер Режим 70°Осцилирачки Тивок Стоечки

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

●Различни опции : надвор од 3-те опции за брзина, можете исто така да изберете помеѓу режимите на спиење, природа и еко за да одговараат на вашите совршени преференции на ветре. ●Побезбедно : Вентилаторите без сечила со ширина од 6 мм гарантираат дека прстите на вашето бебе се безбедни. ●Тивки ветрови : тивката операција на овој вентилатор на кулата помага во добар сон или едноставно обезбедува минимален бел шум што нема да ве одвлече од вашите секојдневни задачи. ●Го покрива секој агол : со автоматска осцилација од 70° за целата единица, овој вентилатор може да ве олади од речиси секој агол. ●Лесен за употреба : мултифункционалниот далечински управувач ви овозможува да го контролирате вентилаторот од каде било во просторијата, Користете ја функцијата тајмер, така што вентилаторот автоматски ќе се исклучи по одредено време. ●Нашата опрема за складирање е загарантирана 3 години, ако има некаков проблем во рок од 3 години, повторно ќе испратиме нова опрема, ќе ги добиеме изгубените податоци бесплатно, обезбедување квалитет, честички со чипови со големо име, ве молиме бидете сигурни да купите!Добредојдовте во продавницата.Карактеристики : Далечински Управувач70°Автоматски Режим На Осцилација3 Поставки За Брзина : Ниски, Средни и Високи3 Режими На Ветер : Природен И Вграден Тајмер за Спиење : 7 часа стилски, дизајн за заштеда на простор?Спецификации на производот боја : бела Тежина : 4kg Power : 60 WRated напон : 220vpower кабел должина : 1.5 m?Пакетот вклучува 1 x вентилатор На Кулата во рок од 8-16 работни дена, ќе ги добиете вашите информации за купување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта и нашиот тим за услуги ќе ви служи.ако наидете на какви било проблеми со производот, ние ќе ја понудиме услугата во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи