.

.

New
Внатрешен доормат, предна врата од врата, гума за поддршка на врата, душеци за врата, 20 x31,5 абсорбента со низок профил на отпорност на нечистотија Влез влез во внатре

Внатрешен доормат, предна врата од врата, гума за поддршка на врата, душеци за врата, 20 x31,5 абсорбента со низок профил на

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Трајни и не-лизгање : Нашиот затворен дормат е изработен од висококвалитетна апсорбитна полипропиленска ткаенина, користи технологија со двојни слоеви што брзо ја апсорбира влагата и нечистотијата од чевли, ги прави вашите подови чисти и суви. Поддршката за гума на TPR TPR нема да ги намали подовите, совршени за употреба на затворено и на отворено. Низок профил и мода : Нашиот затворен дом мери 20 ”x31,5" x 0,4 ", дизајн со низок профил, така што вратите нема да се заглават. Тие се ткаени во повеќе стилски бои и обрасци за да одговараат на кој било декор, што го прави вашиот дом топол и сладок. Лесно за чистење : Уникатниот дизајн на ткаенина на ребрата лесно ја отстранува нечистотијата и кал од чевлите. Кога вашиот дом ќе се извалка, прво тресете го на отворено или над канти за отпадоци, а потоа редовно избришете со метла или вакуум или користете градинарско црево за да го исплакнете душекот на отворено. За подлабоко чисто : машина за перење, користете вода под 86 (℉) / 30 (℃). Не пеглајте. Не бели. Не го изложувајте на сонце долго време. Широка употреба : Нашиот DOORMAT широко користен за сите временски услови, работи како душек од влезна врата, душеци на врата, добредојде на вратите, затворени душеци за влез, душек за чевли, дормат за кучиња, подни душеци, и др. Може да ја отфрли нечистотијата, водата, прашината, решетката, песокот, кал, слабиот, сон, трева или да се задржи, снег. Услуга на клиентите : Бидејќи вратата беше преклопена за време на транспортот, нормално е да се види дека ќе има две набори на килимот. Ве молиме, поставете го рамно 2 до 3 дена и трпеливо почекајте за нејзино закрепнување. Ако имате какви било проблеми со производот, можете директно да не контактирате и ние ќе обезбедиме заменет производ или целосна наплата!. Ние сме ентузијасти во затворен мат. Hicorfe е посветена да им обезбеди на клиентите висококвалитетен затворен душек за да ги задоволат нивните потреби за калта за стапици, трајни со употреба и апсорпција на вода, да ви овозможат да се опуштите и да уживате по напорната работа е наша непрестајна потрага. Ние се фокусираме на обезбедување на висококвалитетен затворен мат во различни бои, обрасци, текстури и стилови за секој дом и буџет. Абсорбента на Hicorfe се спротивставува на внесот на нечистотија во затворен простор. Нашите душеци за внатрешни врати направени со врвен материјал се издржливи и отпорни на абење, Doormat ја истакнува апсорпцијата на водата, брзото сушење, нискиот профил, отпорноста на нечистотија и кал и миењето на машината што ги задоволуваат вашите различни побарувања за doormat. Лесно ја одржувате вашата околина чиста и суво и направете го вашиот дом да остане удобно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи