.

.

New
Firebeauty Cameplace екран 3 панел ковано железо црн метал 48 x30 капаче за стража на искра

Firebeauty Cameplace екран 3 панел ковано железо црн метал 48 x30 капаче за стража на искра

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Класичен безвременски дизајн : 3 екран на панелот заоблен врв скоро се совпаѓа со вашите алатки за камин и додатоци за држачи. Спарк чувар : Издржлив екран може целосно да ги блокира пукањето, да ги чува вашите деца и кутриња подалеку од каминот и да ја заштити безбедноста на дневната соба. Севкупни димензии : Ние користиме дизајн со повеќе издржливи цевки и дијамантски кадрици за да одговараме на нашиот дијамантски алатки за сериозни камиони. Екран за преклопување на камин : Овој екран со 3 панели може да се манипулира според вашиот избор за совршено поставување пред вашиот камин и склопено за лесно складирање на компактни простори. Не е потребно склопување. Лесно за чистење : Одржувањето на екранот изгледа најдобро е ветре, бидејќи материјалот што може да се чисти лесен за да се спречи градењето на 'рѓата и да се одржи неговиот изглед. Класичен безвременски дизајн : 3 екран на панелот заоблен врв скоро се совпаѓа со вашите алатки за камин и додатоци за држачи. Спарк чувар : Издржлив екран може целосно да ги блокира пукањето, да ги чува вашите деца и кутриња подалеку од каминот и да ја заштити безбедноста на дневната соба. Севкупни димензии : Ние користиме дизајн со повеќе издржливи цевки и дијамантски кадрици за да одговараме на нашиот дијамантски алатки за сериозни камиони. Екран за преклопување на камин : Овој екран со 3 панели може да се манипулира според вашиот избор за совршено поставување пред вашиот камин и склопено за лесно складирање на компактни простори. Не е потребно склопување. Лесно за чистење : Одржувањето на екранот изгледа најдобро е ветре, бидејќи материјалот што може да се чисти лесен за да се спречи градењето на 'рѓата и да се одржи неговиот изглед.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи