.

.

New
Сојузнички месинг CC-5-22 CAROLIN CRISTAL COLLECTION 22 инчи тројно стаклена полица, четкана бронза

Сојузнички месинг CC-5-22 CAROLIN CRISTAL COLLECTION 22 инчи тројно стаклена полица, четкана бронза

DEN 4955.68

Стока
Во продавницата

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Кристалните акценти додаваат елегантен допир. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Димензии на стакло 22-во x 5-во. Обезбеден ограничен живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Кристалните акценти додаваат елегантен допир. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Димензии на стакло 22-во x 5-во. Обезбеден ограничен живот. Преиспитајте ја вашата бања со оваа ситно изработена трокреветна стаклена полица со кристални акценти. Традиционалниот стил и супериорен квалитет резонираат од оваа рачно изработена стаклена полица. 3 -те нивоа на оваа полица го користат вашиот wallиден простор додека обезбедуваат многу простор за складирање. Одликувајќи се со густо, заоблено стакло и цврст месинг хардвер Оваа полица со заслепување на кристал е направена за издржливост, сила и стил. Колекцијата Каролина Кристал е слична на нејзината братучетка, Колекцијата во Каролина, со едно големо додавање : вметнувања со кристално стакло, наместо вдлабнати копчиња во Каролина. Ова ги прави двете колекции одлични за да се мешаат, особено ако сакате да привлечете особено внимание на огледалото поставено од wallидови (на кое би имало шест кристални парчиња) или славно сјајно копче за кабинетот. Додава елегантен допир на влечење на вратата и навистина се истакнува на единечни куки за облека и мулти -куки, каде што наоѓате кристално парче под секоја кука. Тие даваат одлични детали за парчиња како wallидни монтирани гласови свеќи, четки за заби/држачи за тумници и прстени за пешкири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи