.

.

New
ZXZB читање ламба за ламба ретро стил стаклена маса ламба лилјана цветна лабачка ноќна светлина со ковано железо за кревет за дневна соба за дневна соба ламба/виолет?

ZXZB читање ламба за ламба ретро стил стаклена маса ламба лилјана цветна лабачка ноќна светлина со ковано железо за кревет за

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Оваа ламба издвојува рустикален пламен од глава до пети за да создаде зачудувачки дисплеј. Елегантен дизајн на лилјани и вазни; Стаклена абажур, униформа трансмисија на светлина, светла боја и живописна форма; Ретро железна база и гранки, рачно изработени, лаки за печење, испуштајќи рустикална атмосфера. Димензии : Собранието е во висина од 25,6 инчи со 15,7 инчи. Потребно е 4x G4 10 W извор на светлина (без вклучување на сијалицата) ; Ul наведен, да биде национално признат по неговиот стандард на безбедност. Оваа класична табела за ламба е стручно прилагодена за крајните табели за дневна соба и ноќните простории во спалната соба; Страничната табела за ламба обезбедува совршена количина на визуелна рамнотежа за да се одмори удобно и да направи зачудувачка изјава табела за влезна конзола. Име на производот : Табела за ламби : Спална соба, дневна соба, студија, ресторан, итн. Нотици : Ве молиме, проверете ја големината и бојата пред да набавите. Посетете ја ламбата за биро, други предмети не се вклучени. Забележете дека поради различни монитори, благ хроматски Може да се случи аберацијата, ве молиме разберете. Да се ​​направи рачно мерење, ве молиме, дозволете разлика од 0,3 ~ 1см, благодарам. Ако најдете проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е -пошта и ние ќе го решиме проблемот веднаш штом Можно.6. Ви благодарам за посета на мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, генерално, ние ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, проценетата време на пристигнување е 15-25 дена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи