.

.

New
Сино зло, кристал Васту Назар Суракша Евилие, двојно потковица Ghode Ki Naal Thread Wallид што виси за автомобил и врата/канцеларија што висат за среќа и просперитет Декоратив

Сино зло, кристал Васту Назар Суракша Евилие, двојно потковица Ghode Ki Naal Thread Wallид што виси за автомобил и врата/канцеларија

DEN 144.00

Стока
Во продавницата

Ве штити - да се задржи злобниот шарм на окото ќе се заштити од зли духови и штетни сили. Дајте среќа, здравје и среќа. Се вели дека зрачи со позитивна енергија и поседува добра карма. Спречува да се опасност. Овој украсен декор на отворено е идеален подарок за сите прилики како верски фестивали. Ве штити - да се задржи злобниот шарм на окото ќе се заштити од зли духови и штетни сили. Дајте среќа, здравје и среќа. Се вели дека зрачи со позитивна енергија и поседува добра карма. Спречува да се опасност. Овој украсен декор на отворено е идеален подарок за сите прилики како верски фестивали.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи