.

.

New
Среќен 4 јули Туш Завеса Црвено Сина ПАТРИОТСКА САД Ѕвезди Американско Знаме Туш Завеси За Денот На Независноста Украси За Бања Со Куки, Водоотпорна Полиестерска Т?

Среќен 4 јули Туш Завеса Црвено Сина ПАТРИОТСКА САД Ѕвезди Американско Знаме Туш Завеси За Денот На Независноста Украси За Бања

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Оваа црвена и сина ѕвезда туш завеса е толку убава и прекрасна, комбинацијата на крава, смешни цитати и ѕвезди, што е многу креативно и симпатично. Дизајнерот користеше живописни бои и богати елементи скицираше прекрасна слика, ќе најдете многу интересни моменти во оваа завеса за туширање на 4 јули. Уште Поважно, ако ви се допаѓа овој патриотски декор, оваа патриотска завеса за туширање ќе биде добар избор за вас. Еколошки Отпорен на Бледнее; ја задржува бојата по миењето. Спречете прскање вода од штандот за туширање. Доаѓа со 12 куки за лесна инсталација без никаков напор. Погоден за сите видови бањи. 1 туш завеса доаѓа со 12 бели пластични куки. Фини игла за Издржливи. ●Висок Квалитет : Изработена од 100% Полиестерска ткаенина за бања, водоотпорна и брзо се суши. ●Големина : 60 "х 72", 150 х180 см завесата за туширање има 10 дупки, 12 куки. ●Уникатен Дизајн : 3Д живописни бои, лесни за украсување на вашиот дом. Вклучува пакет : еден добие голи туш завеси + 12 бесплатни бели пластични куки. ●Упатство за нега : машина што се пере во ладна вода, лесно се чисти и суши брзо.Ве молиме, не избелувајте го. ●Висок Квалитет : Изработена од 100% Полиестерска ткаенина за бања, водоотпорна и брзо се суши. ●Големина : 60 "х 72", 150 х180 см завесата за туширање има 10 дупки, 12 куки. ●Уникатен Дизајн : 3Д живописни бои, лесни за украсување на вашиот дом. Вклучува пакет : еден добие голи туш завеси + 12 бесплатни бели пластични куки. ●Упатство за нега : машина што се пере во ладна вода, лесно се чисти и суши брзо.Ве молиме, не избелувајте го.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи