.

.

New
Менс Сити Класичен Фудбалер Мека Памучна Атлетска Маица Маица

Менс Сити Класичен Фудбалер Мека Памучна Атлетска Маица Маица

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОДЛИЧНА ТКАЕНИНА : Полиестер, ткаенина што дише лесно ја држи влагата подалеку, Загарантиран Квалитет. ПЕЧАТЕНИ : Оди Далас & Плеер живописни графика направи да се чувствувате секој напад на играта. ПОВОД : Без разлика дали гледате фудбалски игри дома, спортски бар, спортски настан или забава, работа или вежбање и теретана, сигурно ќе остави незаборавен добар впечаток. НАЈДОБАР ПОДАРОК : оваа атлетска маичка е совршена за мажи, татковци, сопруг, момци и млади мажи. Тоа е одлична кошула за денот на таткото, подарок за роденден, подарок за пријател, подароци за тато или Божиќни подароци. ЕКСКЛУЗИВНО : овој дизајн е ексклузивна интелектуална сопственост заштитена со авторски права НА КЛОРПИК.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи